Hi Flamingo!

Dzień dobry!


Dziś nie będę się zbędnie rozpisywać i przejdę od razu do rzeczy. Bluza z motywem palmowym i flamingiem - jesteście na tak?! Przyznam, że mnie urzekła! Dostaniecie ją na łapnas.pl. Na te chłodne, niby wiosenne dni to zdecydowanie must have - jest meeega ciepła. U mnie jak zwykle w casualowym połączeniu z dżinsami typu mom fit oraz z białymi creepersami, które uwielbiam.
Poruszę też temat, o który ostatnio bardzo często mnie pytacie, czyli DLACZEGO PRZENOSZĘ SIĘ NA INNY PROFIL NA INSTAGRAMIE? 

Mój nowy profil: instagram.com/aerielka

Obiecuję, że poruszę na dobre tutaj ten temat i mimo tego, że opowiadałam na insta story skąd ta decyzja - tutaj napiszę o tym jeszcze raz i troszkę bardziej obszernie. Dodatkowo będziecie mogli zadawać mi pytania w komentarzu, na które rownież w komentarzu Wam odpowiem. To nie jest dla mnie żadna tajemnica, więc nie widzę przeciwskazań :) Dziś tego nie zrobię, bo niestety czas na to mi nie pozwala... O wpisie dowiecie się na facebooku i oczywiście na nowym i starym instagramie, który do czasu jeszcze jest aktywny. Zapraszam do obserwowania mojego nowego profilu (instagram.com/aerielka), bo niedługo tylko i wyłącznie tam będę aktywna. 

Udanej majówki! <3


bluza - łapnas.pl, spodnie - bershka, buty - weshoesyou.pl

7 komentarze